Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłaczenie tabletu do radia swing - da się ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podłaczenie tabletu do radia swing - da się ?

    Zamieszczone przez Pidziek
    Widziałe ostatnio badanie po podobnym przebiegu Mobila 5W30 w Subaru który jeszcze dawał rade a np. ten sam olej w Nissanie 350Z padł po 10 000km i jakie to by miało odniesienie tuta na forum
    Nie przypominam sobie, żeby w wątku olejowym na forum Subaru byli jacyś fani Mobila, a chłopaki testują ostro.
    A co do odniesienia do tutejszego forum, to raczej słabe - to my musimy na naszych silnikach testować, do czego kolegów zachęcam.
    marian

  • #2
    Podłaczenie tabletu do radia swing - da się ?

    Witam
    Chciałbym uzyskać taki efekt w którym odtwarzając film na samsung galaxy tab, za głośniki służą mi głośniki samochodowe. Chciałbym ich również móc użyć jako zestaw głośnomówiący.

    Nie wyciągałem jeszcze mojego radia i nie wiem jakie ono ma wejścia... a może coś po magistali CAN ? jakaś cyfrowa zmieniarka ?
    Jak połączyć lub co dokupić żeby to razem zagrało ??
    Octavia II Tour 1,6 + LPG

    Komentarz


    • #3
      Możesz się w wpiąć do AUX-IN.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        skolman, jak chcesz mieć full opcję to trzeba by pomyśleć o dołożeniu ori zestawu bluetooth ( tzw. GSM II ). U mnie działa z Galaxy S / SII / Tab bezproblemowo zarówno jako handsfree jaki i transfer audio (A2D).
        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kowal 2002
          skolman, jak chcesz mieć full opcję to trzeba by pomyśleć o dołożeniu ori zestawu bluetooth ( tzw. GSM II ). U mnie działa z Galaxy S / SII / Tab bezproblemowo zarówno jako handsfree jaki i transfer audio (A2D).
          A jak to działa ? Możesz podesłać jakiegoś linka do sprzętu ?
          Octavia II Tour 1,6 + LPG

          Komentarz


          • #6
            skolman jeśli chodzi o ori to po prostu trzeba by kupić wszystkie części i samemu zainstalować to i zakodować w aucie. Są też gotowe komplety to podłączenia w aucie np. TUTAJ, ale myślę, że można by znaleźć tego więcej w necie.
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez kowal 2002
              skolman jeśli chodzi o ori to po prostu trzeba by kupić wszystkie części i samemu zainstalować to i zakodować w aucie. Są też gotowe komplety to podłączenia w aucie np. TUTAJ, ale myślę, że można by znaleźć tego więcej w necie.
              Fajne.... jednak cena mnie przerasta i jeszcze montaź...
              Octavia II Tour 1,6 + LPG

              Komentarz


              • #8
                skolman, no to tak jak napisał kolega shado, zwykły kabelek AUX IN z jack 3,5mm i audio będzie szło po kabelku.
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X